Gaziantep Pergola ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. TKN Group olarak pergole alanında hizmet vermekteyiz. Başta Gaziantep olmak üzere tüm Türkiye genelinde tente pergole üretimi yapmaktayız. Işıklı tente, radyan tente, otomatik pergola, biyoklimatik pergole, giyotin cam, cam balkon sistemler gibi birçok konuda kaliteli hizmetimiz bulunmaktadır. Pergola ihtiyacı olan tüm müşterilerimiz bizlere ulaşarak fiyat bilgisi alabilirler.

PERGOLA KULLANIM ALANLARI

Pergole şirketleri arasında firmamız edindiği tecrübeyle müşterilerini memnun etmektedir. Alanında uzman olan kadromuzla birlikte Gaziantep pergola ustaları arasında farkımızı ortaya koymanın gururunu yaşamaktayız. Gaziantep pergolacı şirketleri arasında en önemli kriterlerin başında kesinlikle fiyat kalite performansı gelmektedir ve bununla birlikte güvenilirlik önemlidir. Bununla birlikte pergola konusunda dikkat edilmesi gereken ilk husus kaliteli malzemedir. Dolayısıyla TKN Group olarak Gaziantep pergola denildiği zaman kaliteli malzemelerimiz ve müşteri memnuniyetiyle parmakla gösterilmekteyiz. Bunun dışında Web sitemiz üzerinde yer alan pergola uygulamalarına da göz atabilirsiniz.

İLETİŞİM: +90 506 101 05 73
ADRES: Akkapı Mahallesi, 12254 Sokak, No: 311/1 Seyhan / ADANA

PERGOLE NEDİR, NEREDE KULLANILIR?

Pergola fiyatlarını merak eden müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek her türlü bilgiyi alabilirler. Işıklı pergola fiyatlarıyla birlikte otomatik tente fiyatları arasında bile fark bulunmaktadır. Gaziantep pergola şirketleri arasında fiyat konusunda da TKN Group öne çıkmaktadır. Bizim ilk önceliğimiz kesinlikle kaliteli bir iş çıkarmaktır. Dolayısıyla bununla birlikte her şeyden önce müşterimizin memnun olması ve dolayısıyla bizim yaptığımız işi kendimizin beğenmesi önemlidir. Dolayısıyla pergola fiyatı konusu ise kaliteli işin ardından gelen konudur. Bu nedenle tüm müşterilerimiz pergola fiyatları konusunda öncelikle bizimle iletişime geçmeli ve bununla birlikte bilgi almalıdır. Bununla birlikte sizinle ortak bir akıl sonucu ortaya koyacağımız projeyle birlikte karşılıklı memnuniyetle ayrılacağımıza eminiz.

PERGOLE SİSTEMİNİN FAYDALARI

Gaziantep Tente Firması arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtelim. TKN Group, tente pergole ürünlerinin imalatını yaptığı gibi uygulama işlerinde de hizmet vermektedir. Gaziantep pergola tente fiyatı olarak sizlere en uygun fiyatlı ve kaliteli iş sunmak için çalışıyoruz. Fakat hiçbir zaman en iyisi demeden yeniliklere ayak uydurarak işimizi yapıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli iş için durmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bunun dışında sizlerin ihtiyaçlarını da her zaman göz önünde bulunduracağız. Bununla birlikte yeni projeler üreteceğiz.

Becker marka tente motorları şirketi hakkında

“Şirket şuanda Emily Becker‘in torunu Hans-Joachim Wiegelmann tarafından, Jürgen Timm ortaklığı ile yönetiliyor. Uluslararası bir şirket haline geldik, ancak yine de sorumluluk ve kaliteye değer verilen bir aile şirketi olma değerimizi koruyabildik. Dolayısıyla Almanya’daki ürünlerimizi üretmeye devam ederken, şirketin kurulduğu Sinn (Hessen) şehrindeki alanımıza sadık kalmamızın nedenlerinden biri de budur.”

Somfy marka tente motorları şirketi hakkında

“Kaliteli ürünler için etkili hizmetler gerekir. Dolayısıyla sizi projeniz süresince aşağıdakilerle destekliyoruz: 1.Ürün temini ve kurulumunuz için sertifikalı uzmanlardan oluşan ağ. Bununla birlikte 2. İhtiyaçlarınızı daha etkin şekilde karşılayan çevrim içi hizmetler (ürün bilgileri, videolar ve kurulum kılavuzları). 3.Sorularınızın yanıtlandığı müşteri hizmetleri yardım hattı. 4.Sorun yaşamanız durumunda, uzmanlardan oluşan ağımız sayesinde destek hizmeti. Somfy‘yi tercih etmek, bunların tümünü tercih etmektir!”